Békési Dominik: SÁI Beszterce lakótelepi tagiskola. kézilabda
Kézilabda Diákolimpia Országos Döntő
III. korcsoport I. helyezés
Testnevelője: Sramkó Tibor
Edzője: Szabó Attila

Burai Bence: SÁI Beszterce lakótelepi tagiskola. kézilabda, atlétika
Kézilabda Diákolimpia Országos Döntő
III. korcsoport I. helyezés,
IV. korcsoport IV. helyezés
Atlétika Diákolimpia Országos Döntő III. korcsoport négytusa csapat I. helyezés, kislabdadobás egyéni IV. helyezés
Mezeifutó Diákolimpia Országos Döntő
III. korcsoport csapat II. helyezés
Testnevelője és edzője: Szabó Attila

 Fotók a díjátadásról

 

Czinege Petra Maja: SÁI Beszterce lakótelepi tagiskola. kézilabda
Strandkézilabda Diákolimpia Országos Döntő IV. korcsoport I. helyezés
Testnevelője: Sramkó Tibor
Edzője: Szabóné Sipos Éva

Deák Bence: SÁI Beszterce lakótelepi tagiskola. kézilabda
Kézilabda Diákolimpia Országos Döntő
III. korcsoport I. helyezés
Testnevelője: Fekete Gyula
Edzője: Szabó Attila

Károlyi Milán Igor: SÁI Beszterce lakótelepi tagiskola. kézilabda
Kézilabda Diákolimpia Országos Döntő IV. korcsoport IV. helyezés
Strandkézilabda Diákolimpia Országos Döntő IV. korcsoport IV. helyezés
Testnevelője és edzője: Szabó Attila

Kiss Virág Zsuzsanna: SÁI Beszterce lakótelepi tagiskola. kézilabda
Strandkézilabda Diákolimpia Országos Döntő IV. korcsoport I. helyezés
Testnevelője: Sramkó Tibor
Edzője: Szabóné Sipos Éva

Mag Fruzsina: SÁI Beszterce lakótelepi tagiskola. tájékozódási futás, atlétika
Tájékozódási futó Csapat Országos Bajnokság I. hely, Pontbegyűjtő Csapat Országos Bajnokság I. hely
Mezeifutó Diákolimpia Országos Döntő csapat I. hely (Fruzsina ezenkívül még a diákolimpia országos döntőkön, valamint országos bajnokságokon 2017/2018. tanévben hat II-V. helyezést gyűjtött)
Testnevelője: Szabó Attila
Edzője: Sramkó Tibor

Mag Viktória: SÁI Beszterce lakótelepi tagiskola. tájékozódási futás, atlétika
Tájékozódási Futó Rövidtávú Országos Bajnokság I. helyezés, Csapat Országos Bajnokság I. helyezés és Pontbegyűjtő Csapat Országos Bajnokság I. helyezés
Mezeifutó Diákolimpia Országos Döntő csapat I. helyezés és egyéni III. helyezés (A felsorolt eredményeken kívül Viktória a 2017/2018. tanévben az országos bajnokságokon és a diákolimpia országos döntőkön 11 db II – IV. helyezést ért el)
Testnevelője: Torják Gábor
Edzője: Sramkó Tibor

Maier Bendegúz Zoltán: SÁI Beszterce lakótelepi tagiskola. tájékozódási futás
Tájékozódási Futó Területi Diákolimpia III. korcsoport I. helyezés
Testnevelője: Torják Tibor
Edzője: Sramkó Tibor

Majcher Emese: SÁI Beszterce lakótelepi tagiskola. vívás
Serdülő Párbajtőr Országos Bajnokság csapat II. helyezés
Testnevelője: Szabó Attila
Edzője: Márka István

Nagy Szilvia: SÁI Beszterce lakótelepi tagiskola. tájékozódási futás, atlétika
Mezeifutó Diákolimpia Országos Döntő IV. korcsoportos csapat I. helyezés
Atlétika Diákolimpia Országos Döntő 4x600 m-es váltó III.hely
Testnevelője: Szabó Attila
Edzője: Sramkó Tibor

Ottmár Dominik: SÁI Beszterce lakótelepi tagiskola. kézilabda
Kézilabda Diákolimpia Országos Döntő
III. korcsoport I. helyezés
Testnevelője: Fekete Gyula
Edzője: Szabó Attila

Péter Nándor: SÁI Beszterce lakótelepi tagiskola. Hegyikerékpár, terepkerékpár
Terepkerékpár Országos Bajnokság II. helyezés
Montain Bike Diákolimpia Országos Döntő I. helyezés
Montain Bike Országos Bajnokság IV. helyezés
Testnevelője: Kulik Zsuzsanna
Edzője: Péter Nándor

Tóth Noel Noé: SÁI Beszterce lakótelepi tagiskola. kézilabda
Kézilabda Diákolimpia Országos Döntő IV. korcsoport IV. helyezés
Standkézilabda Diákolimpia IV. korcsoport IV. helyezés
Testnevelője és edzője: Szabó Attila

Uhrin Lili: SÁI Beszterce lakótelepi tagiskola. kézilabda
Strandkézilabda Diákolimpia Országos Döntő I. helyezés
Testnevelője: Sramkó Tibor
Edzője: Szabóné Sipos Éva

Zsélyi Bora: SÁI Beszterce lakótelepi tagiskola. shotokan karate
Ippon Shobu Országos Bajnokság
V. korcsoport kumite II. helyezés
14-15 éves korcsoport kumite III. helyezés, kata II. helyezés
Ippon Shobu Diákolimpia Országos Döntő kumite II. helyezés
Testnevelője: Sramkó Tibor
Edzője: Józsa Barna

Bali Emese: SÁI Kodály Zoltán Tagiskola. kerékpár
Diákolimpia Országos Döntő
III. korcsoportos országúti kerékpár mezőnyverseny II. helyezés
Testnevelője: Tajtiné Miklós Bernadett
Edzője: Nagy Péter

Kelemen Adél: SÁI Kodály Zoltán Tagiskola. judo
Judo Diákolimpia Országos Döntő I. helyezés
Ifjúsági „B” Országos Bajnokság III. helyezés
Testnevelője: Szabó Tamás
Edzője: Juhász Mihály 

Kiss Dalma: SÁI Kodály Zoltán Tagiskola. atlétika
Atlétika Diákolimpia Országos Döntő II. kcs. többpróba egyéni V. helyezés
Testnevelője: Válóczi Erika
Edzője: Mrakics Nikoletta

Kiss Zsófia Anna: SÁI Kodály Zoltán Tagiskola. kézilabda
Strandkézilabda Diákolimpia Országos Döntő IV. korcsoport I. helyezés
Testnevelője: Nemes Andrea
Edzője: Szabóné Sipos Éva

Papik Zétény Roland: SÁI Kodály Zoltán Tagiskola. atlétika
Mezeifutó Diákolimpia Országos Döntő III.korcsoport csapat II. helyezés
Testnevelője: Válóczi Erika
Edzői: Bakos László és Mrakics Nikoletta

Balázs Bálint: SÁI Székhelyintézmény. karate
Ippon Shobu Karate Magyar Bajnokság kumite III. helyezés
Testnevelője: Dudománé Bodor Tünde
Edzője: Józsa Barnabás

Balázs Fanni: SÁI Székhelyintézmény. karate
Ippon Shobu Karate Magyar Bajnokság kumite III. helyezés
Testnevelője: Dudománé Bodor Tünde
Edzője: Józsa Barna

Czene Bence: SÁI Székhelyintézmény. judo
Területi Diákolimpia Diák „A” korcsoport I. helyezés
Testnevelője: Tóth Judit
Edzője: Megyeri László

Cseszkó Levente: SÁI Székhelyintézmény. atlétika, vívás
Atlétika Diákolimpia Országos Döntő
III. korcsoport négytusa csapat VI. hely
Mezeifutó Diákolimpia Országos Döntő III. korcsoport csapat II. hely
Testnevelője: Szarvas József
Edzője: Horváth Attila

Fejérvári Bálint: SÁI Székhelyintézmény. sí
Sí Diákolimpia Országos Döntő óriásműlesiklás VI. helyezés
Testnevelője: Szarvas József
Edzője: Fekete Pál

Hegedűs Flóra: SÁI Székhelyintézmény. biatlon, sífutás
Légpuskás Nyári Biatlon Egyéni Országos Bajnokság 1. hely
Testnevelője: Szarvas József
Edzője: Máté Csaba

Kovács Rebeka Zsófia: SÁI Székhelyintézmény. sakk
Sakk Diákolimpia Országos Döntő
I-II. korcsoportos leány csapat IV. helyezés
Testnevelője: Csetnekiné Valet Zsuzsanna
Edzője: Vajda Albert

Kovács Veronika: SÁI Székhelyintézmény. sakk
Sakk Diákolimpia Országos Döntő
I-II. korcsoportos leány csapat IV. helyezés
Testnevelője: Csetnekiné Valet Zsuzsanna
Edzője: Mede István

Oravecz Lora: SÁI Székhelyintézmény. mounten bike, terepkerékpár
MTB Olimpiai Cross Magyar Bajnokság U15 kategória III. hely
Terepkerékpár Magyar Bajnokság U15 leány I. hely
Testnevelője: Tarjányi Viktória
Edzője: Benkó László

Reichardt Liza: SÁI Székhelyintézmény. atlétika
Mezeifutó Diákolimpia Országos Döntő IV. korcsoportos leány csapat I. helyezés
Testnevelője: Szarvas József
Edzője: Kadlót Zoltán

Tóth Eszter Petra: SÁI Székhelyintézmény. sakk
Sakk Diákolimpia Országos Döntő
I-II. korcsoportos leány csapat IV. helyezés
Testnevelője és edzője: Dudománé Bodor Tünde

Bali Sára: Bolyai János Gimnázium. kerékpár
Országúti Kerékpár Diákolimpia Országos Döntő időfutam I. helyezés
Testnevelője: Czímerné Séber Darinka

Barta Luca: Bolyai János Gimnázium. öttusa
Utánpótlás Országos Bajnokság
egyéni III. helyezés
Öttusa Európa Bajnokság váltó V. hely
Öttusa Világbajnokság csapat III. helyezés
Testnevelője: Czene Éva
Edzője: Kadlót Zoltán

Bella Bence: Bolyai János Gimnázium. társastánc
Országos Bajnokság Junior korcsoport
IV. helyezés
Testnevelője: Telek Gyula
Edzője: Nyilas Dániel

Kotroczó Dorka Enikő: Bolyai János Gimnázium. kerékpár
Országúti Kerékpár Diákolimpia Országos Döntő időfutam II. helyezés
Testnevelője: Czene Éva
Edzője: Nagy Péter

Laczkó Rozina Luca: Bolyai János Gimnázium. Triatlon, duatlon
Triatlon Klubcsapat Országos Bajnokság IV. helyezés
Testnevelője: Czene Éva
Edzői: Csincsik Dániel és Balogh József

Laczkó Szabina Blanka: Bolyai János Gimnázium. Triatlon,
Duatlon Diákolimpia Országos Döntő II. helyezés
Triatlon Klubcsapat Országos Bajnokság IV. helyezés
Testnevelője: Czene Éva
Edzői: Csincsik Dániel és Balogh József

László Dorina: Bolyai János Gimnázium. versenytánc
Országos Bajnokság junior korcsoport
IV. helyezés
Testnevelője: Telek Gyula
Edzője: Nyilas Dániel

Lénárt Lili: Bolyai János Gimnázium. tájékozódási futás
Országos Csapatbajnokság I. helyezés
Pontbegyűjtő Országos Csapatbajnokság I. helyezés
Egyesületi Váltó Országos Bajnokság VI. helyezés
Testnevelője: Czímerné Séber Darinka
Edzője: Sramkó Tibor

 

Nagy Zalán Zsolt: Bolyai János Gimnnázium. táncsport

Országos Bajnokság I. és V. helyezés

Testnevelője: Pálfalvai Zoltán

Edzői: Juhász Amarilla és Kéri Szabolcs

 

Torják Gerda: Bolyai János Gimnázium. táncsport

Országos Bajnokság junior csoport I. helyezés, Területi Bajnokság III. helyezés

Testnevezője: Czímerné Séber Darinka

Edzői: Juhász Amarilla és Kéri Szabolcs

 

Verebélyi Márton: Bolyai János Gimnázium. tájékozódási futás
Diákolimpia Területi Döntő
VI. korcsoport I. helyezés
Testnevelője: Pálfalvai Zoltán
Edzője: Sramkó Tibor

Vlaszács Tamás: SSZC Stromfeld Aurél Szakgimnáziuma. sportlövészet
Diákolimpia Országos Döntő 20 lövéses légpisztoly kategória IV. helyezés
Nyíltirányzékú Légpisztolyos Országos Bajnokság 20 lövéses légpisztolyos kategória V. helyezés
Testnevelője: Bartus Zoltán
Edzője: Kolláth Zoltán

Minden Díjazottnak Felkészítőknek Tanáraiknak Gratulálunk.