Get Adobe Flash player
Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság      
Amatőr II. osztály őszi sorsolása      
           
           
17. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
PINTÉR FC  -  MARKETING KLUB Augusztus 22. hétfő 18.40 SC1 5 : 7
WAMSLER SE  -  NORD FC Augusztus 26. péntek 17.30 SC2 0 : 4 
NÓGRÁDMEGYER  -  STF 85 Augusztus 26. péntek 18.40 SC2 6 : 10
VGÜ  -  BARÁTOK KÖZT Augusztus 22. hétfő 19.50 SC1 0 : 3 
NG-WELDING-SPORT CAFÉ  -  BÁTONY GUMI Augusztus 23. kedd 18.40 SC1 6 : 1 
RÓZSASZÍN PÁRDUC  -  TESCO Augusztus 23. kedd 19.50 SC1 8 : 2
HARMADIK MŰSZAK  -  RETRO RALLYE Augusztus 23. kedd 17.30 SC1 1 : 12 
           
18. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
BÁTONY GUMI  -  RÓZSASZÍN PÁRDUC Augusztus 29. hétfő 17.30 SC1 3: 12 
BARÁTOK KÖZT  -  NG-WELDING-SPORT CAFÉ Augusztus 29. hétfő 19.50 SC1 0 : 8 
STF 85  -  VGÜ Szeptember 2. péntek 17.30 SC1 11 : 4 
NORD FC  -  NÓGRÁDMEGYER Szeptember 2. péntek 18.40 SC2 3 : 2 
MARKETING KLUB  -  WAMSLER SE Augusztus 30. kedd 18.40 SC1 4 : 2 
TESCO  -  HARMADIK MŰSZAK Augusztus 30. kedd 17.30 SC1 5 : 6 
RETRO RALLYE  -  PINTÉR FC Augusztus 30. kedd 19.50 SC1 5 : 4
           
19. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
PINTÉR FC  -  WAMSLER SE Szeptember 2. péntek 17.30 SC2 4 : 5 
NÓGRÁDMEGYER  -  MARKETING KLUB Szeptember 5. hétfő 18.40 SC1 0 : 3 
VGÜ  -  NORD FC Szeptember 6. kedd 18.40 SC1 4 : 4 
NG-WELDING-SPORT CAFÉ  -  STF 85 Szeptember 6. kedd 19.50 SC1 2 : 7 
RÓZSASZÍN PÁRDUC  -  BARÁTOK KÖZT Szeptember 5. hétfő 19.50 SC1 4 : 1
HARMADIK MŰSZAK  -  BÁTONY GUMI Szeptember 2. péntek 19.50 SC2 3 : 2 
RETRO RALLYE  -  TESCO Szeptember 5. hétfő 17.30 SC1

13 : 7 

           
20. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
STF 85  -  RÓZSASZÍN PÁRDUC Szeptember 9. péntek 18.40 SC1 3 : 4 
NORD FC  -  NG-WELDING-SPORT CAFÉ Szeptember 9. péntek 17.30 SC1 4 : 5 
MARKETING KLUB  -  VGÜ Szeptember 9. péntek 18.40 SC4 7 : 2
WAMSLER SE  -  NÓGRÁDMEGYER Szeptember 9. péntek 17.30 SC4 3 : 2 
BÁTONY GUMI  -  RETRO RALLYE Szeptember 8. csütörtök 19.50 SC1 4 : 6 
BARÁTOK KÖZT  -  HARMADIK MŰSZAK Szeptember 8. csütörtök 18.40 SC2 2 : 5 
TESCO  -  PINTÉR FC Szeptember 8. csütörtök 19.50 SC2 0 : 6 
           
21. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
PINTÉR FC  -  NÓGRÁDMEGYER Szeptember 13. kedd 17.30 SC1 3 : 4 
VGÜ  -  WAMSLER SE Szeptember 13. kedd 17.30 SC2 2 : 6 
NG-WELDING-SPORT CAFÉ  -  MARKETING KLUB Szeptember 12. hétfő 19.50 SC1 3 : 2 
RÓZSASZÍN PÁRDUC  -  NORD FC Szeptember 12. hétfő 18.40 SC1 6 : 3 
HARMADIK MŰSZAK  -  STF 85 Szeptember 13. kedd 18.40 SC1 1 : 15 
RETRO RALLYE  -  BARÁTOK KÖZT Szeptember 13. kedd 19.50 SC1 3 : 5 
TESCO  -  BÁTONY GUMI Szeptember 13. kedd 18.40 SC2 3 : 0 
           
22. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
MARKETING KLUB  -  RÓZSASZÍN PÁRDUC Szeptember 15. csütörtök 18.40 SC1 0 : 3 
WAMSLER SE  -  NG-WELDING-SPORT CAFÉ Szeptember 16. péntek 17.30 SC4 2 : 3
NÓGRÁDMEGYER  -  VGÜ Szeptember 16. péntek 17.30 SC1 3 : 0 
BARÁTOK KÖZT  -  TESCO Szeptember 15. csütörtök 19.50 SC1 7 : 1 
STF 85  -  RETRO RALLYE Szeptember 16. péntek 18.40 SC1 6 : 2 
NORD FC  -  HARMADIK MŰSZAK Szeptember 16. péntek 18.40 SC4 4 : 1 
BÁTONY GUMI  -  PINTÉR FC Szeptember 15. csütörtök 17.30 SC2 2 : 8 
           
23. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
PINTÉR FC  -  VGÜ Szeptember 19. hétfő 17.30 SC1 6 : 5 
NG-WELDING-SPORT CAFÉ  -  NÓGRÁDMEGYER Szeptember 20. kedd 17.30 SC1 6 : 4 
RÓZSASZÍN PÁRDUC  -  WAMSLER SE Szeptember 22. csütörtök 17.30 SC2 10 : 0 
HARMADIK MŰSZAK  -  MARKETING KLUB Szeptember 20. kedd 18.40 SC1 2 : 3 
RETRO RALLYE  -  NORD FC Szeptember 23.péntek 17.30 SC1 0 : 4 
TESCO  -  STF 85 Szeptember 23.péntek 19.50 SC1 2 : 4 
BÁTONY GUMI  -  BARÁTOK KÖZT Szeptember 22. csütörtök 18.40 SC1 2 : 3
           
24. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
NÓGRÁDMEGYER  -  RÓZSASZÍN PÁRDUC Szeptember 26. hétfő 17.30 SC1 4 : 14 
VGÜ  -  NG-WELDING-SPORT CAFÉ Szeptember 26. hétfő 18.40 SC1 5 : 6
STF 85  -  BÁTONY GUMI Szeptember 30. péntek 17.30 SC1 11 : 3 
NORD FC  -  TESCO Szeptember 30. péntek 17.30 SC2 4 : 0 
MARKETING KLUB  -  RETRO RALLYE Szeptember 29. csütörtök 18.40 SC2 2 : 2 
WAMSLER SE  -  HARMADIK MŰSZAK Szeptember 27. kedd 17.30 SC1 3 : 1 
BARÁTOK KÖZT  -  PINTÉR FC Szeptember 27. kedd 18.40 SC1 1 : 2 
           
25. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
PINTÉR FC  -  NG-WELDING-SPORT CAFÉ Október 3. hétfő 17.30 SC1 2 : 5
RÓZSASZÍN PÁRDUC  -  VGÜ Október 4. kedd 17.30 SC1 3 : 0 
HARMADIK MŰSZAK  -  NÓGRÁDMEGYER Október 4. kedd 18.40 SC1 1 : 4 
RETRO RALLYE  -  WAMSLER SE Október 4. kedd 17.30 SC2 3 : 2
TESCO  -  MARKETING KLUB Október 4. kedd 18.40 SC2 3 : 8 
BÁTONY GUMI  -  NORD FC Október 7. péntek 17.30 SC2 2 : 14 
BARÁTOK KÖZT  -  STF 85 Október 7. péntek 18.40 SC2 4 : 9 
           
26. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
RÓZSASZÍN PÁRDUC  -  NG-WELDING-SPORT CAFÉ Október 10. hétfő 17.30 SC1 1 : 5
NORD FC  -  BARÁTOK KÖZT Október 14.péntek 19.50 SC1 2 : 2 
MARKETING KLUB  -  BÁTONY GUMI Október 11. kedd 18.40 SC1 6 : 3 
WAMSLER SE  -  TESCO Október 11. kedd 17.30 SC1 5 : 0 
NÓGRÁDMEGYER  -  RETRO RALLYE Október 11. kedd 17.30 SC2 3 : 9 
VGÜ  -  HARMADIK MŰSZAK Október 11. kedd 18.40 SC2 3 : 0 
STF 85  -  PINTÉR FC Október 14.péntek 18.40 SC2 8 : 4