I. forduló          
           
Mérkőző csapatok   Időpont   Eredmény
Botafogó  - VGÜ Május 22. (péntek) 17.00 óra SC2 7 : 2
Black Silver  - Városháza Május 21. (csütörtök) 20.00 óra SC2 4 : 3
Buborék Boys  - SZÉF AFC Május 22. (péntek) 18.30 óra SC2 1 : 10
Fort Bau  - Bad Boys Május 20. (szerda) 20.00 óra SC2 14 : 1
LAVER  - Pirazol Május 18. (hétfő) 18.30 óra SC2 2 : 2
Mancsóék  - Pintér FC Május 19. (kedd) 18.30 óra SC2 6 : 1 
Marketing Klub  - MTSE Május 21. (csütörtök) 18.30 óra SC2 1 : 9 
           
II. forduló          
           
Mérkőző csapatok   Időpont   Eredmény
MTSE  - Mancsóék Május 26. (kedd) 20.00 óra SC2  
Pintér FC  - LAVER Május 29. (péntek) 17.00 óra SC2  
Pirazol  - Fort Bau Május 27. (szerda) 18.30 óra SC2  
Bad Boys  - Buborék Boys Május 29. (péntek) 20.00 óra SC2  
SZÉF AFC  - Black Silver Május 28. (csütörtök) 18.30 óra SC2  
Városháza  - Botafogó Május 26. (kedd) 18.30 óra SC2  
VGÜ  - Marketing Klub Május 29. (péntek) 18.30 óra SC2  
           
III. forduló          
           
Mérkőző csapatok   Időpont   Eredmény
Botafogó  - SZÉF AFC Június 8. (hétfő) 18.30 óra SC2  
Black Silver  - Bad Boys Június 4. (csütörtök) 20.00 óra SC2  
Buborék Boys  - Pirazol Június 5. (péntek) 17.00 óra SC2  
Fort Bau  - Pintér FC Június 3. (szerda) 18.30 óra SC2  
LAVER  - MTSE Június 2. (kedd) 18.30 óra SC2  
Mancsóék  - Marketing Klub Június 5. (péntek) 18.30 óra SC2  
VGÜ  - Városháza Június 4. (csütörtök) 18.30 óra SC2  
           
IV. forduló          
           
Mérkőző csapatok   Időpont   Eredmény
Mancsóék  - VGÜ Június 9. (kedd) 18.30 óra SC2  
Marketing Klub  - LAVER Június 12. (péntek) 18.30 óra SC2  
MTSE  - Fort Bau Június 10. (szerda) 18.30 óra SC2  
Pitér FC  - Buborék Boys Június 12. (péntek) 17.00 óra SC2  
Pirazol  - Black Silver Június 11. (csütörtök) 18.30 óra SC2  
Bad Boys  - Botafogó Június 10. (szerda) 20.00 óra SC2  
SZÉF AFC  - Városháza Június 11. (csütörtök) 20.00 óra SC2  
           
V. forduló          
           
Mérkőző csapatok   Időpont   Eredmény
Botafogó  - Pirazol      
Black Silver  - Pintér FC      
Buborék Boys  - MTSE      
Fort Bau  - Marketing Klub      
LAVER  - Mancsóék      
Városháza  - Bad Boys      
VGÜ  - SZÉF AFC      
           
VI.forduló          
           
Mérkőző csapatok   Időpont   eredmény
LAVER  - VGÜ      
Mancsóék  - Fort Bau      
Marketing Klub  - Buborék Boys      
MTSE  - Black Silver      
Pintér FC  - Botafogó      
Pirazol  - Városháza      
Bad Boys  - SZÉF AFC      
           
VII. forduló          
           
Mérkőző csapatok   Időpont   Eredmény
Bad Boys  - MTSE      
Black Silver  - Marketing Klub      
Buborék Boys  - Mancsóék      
Fort Bau  - LAVER      
SZÉF AFC  - Pirazol      
Városháza  - Pintér FC      
VGÜ  - Bad Boys      
           
VIII. forduló          
           
Mérkőző csapatok   Időpont   Eredmény
Fort Bau  - VGÜ      
LAVER  - Buborék Boys      
Mancsóék  - Black Silver      
Marketing Klub  - Botafogó      
MTSE  - Városháza      
Pintér FC  - SZÉF AFC      
Pirazol  - Bad Boys