I. forduló          
           
Mérkőző csapatok   Időpont   Eredmény
Dead Bull  - Entira Team Május 22. (péntek) 20.00 óra SC2 1 : 14
ERESZ FC  - Gold Team Május 20. (szerda) 18.30 óra SC2 3 : 5 
Rózsaszín Párduc  - Határ SE(t) Május 19. (kedd) 20.00 óra SC2 2 : 7 
Street Team  - Tyuhajja Május 18. (hétfő) 20.00 óra SC2 8 : 3
           
II. forduló          
           
Mérkőző csapatok   Időpont   Eredmény
Dead Bull  - ERESZ FC Május 28. (csütörtök) 20.00 óra SC2  
Entria Team  - Gold Team Május 25. (hétfő) 20.00 óra SC2 2 : 3
Határ SE(t)  - Street Team Május 27. (szerda) 20.00 óra SC2  
Rózsaszín Párduc  - Tyuhajja Május 25. (hétfő) 18.30 óra SC2 3 : 6
           
III. forduló          
           
Mérkőző csapatok   Időpont   Eredmény
Gold Team  - Dead Bull Június 5. (péntek) 20.00 óra SC2  
ERESZ FC  - Entira Team Június 3. (szerda) 20.00 óra SC2  
Tyuhajja  - Határ SE(t) Június 8. (hétfő) 20.00 óra SC2  
Street Team  - Rózsaszín Párduc Június 2. (kedd) 20.00 óra SC2  
           
IV. forduló          
           
Mérkőző csapatok   Időpont   Eredmény
Határ SE(t)  - Dead Bull Június 15. (hétfő) 20.00 óra SC2  
Rózsaszín Párduc  - Entira Team Június 9. (kedd) 20.00 óra SC2  
Street Team  - ERESZ FC Június 12. (péntek) 20.00 óra SC2  
Tyuhajja  - Gold Team Június 15. (hétfő) 18.30 óra SC2  
           
V. forduló          
           
Mérkőző csapatok   Időpont   Eredmény
Dead Bull  - Rózsaszín Párduc      
Entria Team  - Street Team      
ERESZ FC  - Tyuhajja      
Gold Team  - Határ SE(t)      
           
VI. forduló          
           
Mérkőző csapatok   Időpont   Eredmény
Dead Bull  - Street Team      
Entria Team  - Tyuhajja      
ERESZ FC  - Határ SE(t)      
Gold Team  - Rózsaszín Párduc      
           
VII. forduló          
           
Mérkőző csapatok   Időpont   Eredmény
Tyuhajja  - Dead Bull      
Határ SE(t)  - Entira Team      
Rózsaszín Párduc  - ERESZ FC      
Street Team  - Gold Team      
           
VIII. forduló          
           
Mérkőző csapatok   Időpont   Eredmény
Entria Team  - Dead Bull      
Gold Team  - ERESZ FC      
Határ SE(t)  - Rózsaszín Párduc      
Tyuhajja  - Street Team