IX. Forduló          
           
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
ERESZ FC - Dead Bull Augusztus 28. (péntek) 20.00 óra SC1  
Gold Team - Entira Team Augusztus 25. (kedd) 20.00 óra SC2 3 : 0
Street Team - Határ SE(t) Augusztus 26. (szerda) 20.00 óra SC2 4 : 7
Tyuhajja - Rózsaszín Párduc Augusztus 28. (péntek) 20.00 óra SC2 3 : 16
           
X. forduló          
           
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
Dead Bull - Gold Team Szeptember 4. (péntek) 20.00 óra SC1 5 : 6
Entria Team - ERESZ FC Szeptember 1. (kedd) 20.00 óra SC1 0 : 3
Határ SE(t) - Tyuhajja Szeptember 2. (szerda) 20.00 óra SC2 7 : 2 
Rózsaszín Párduc - Street Team Szeptember 3. (csütörtök) 20.00 óra SC2 4 : 5 
           
XI. forduló          
           
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
Dead Bull - Határ SE(t) Szeptember 11. (péntek) 18.45 óra SC2 5 : 8 
Entria Team - Rózsaszín Párduc Szeptember 9. (szerda) 20.00 óra SC2 0 : 3
ERESZ FC - Street Team Szeptember 11. (péntek) 20.00 óra SC1 0 : 3 
Gold Team - Tyuhajja Szeptember 11. (péntek) 20.00 óra SC2 6 : 2 
           
XII. forduló          
           
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
Rózsaszín Párduc - Dead Bull Szeptember 14. (hétfő) 20.00 óra SC2 3 : 9 
Street Team - Entira Team Szeptember 16. (szerda) 20.00 óra SC1 3 : 0
Tyuhajja - ERESZ FC Szeptember 18. (péntek) 20.00 óra SC2 4 : 9
Határ SE(t) - Gold Team Szeptember 16. (szerda) 20.00 óra SC2 6 : 3
           
XIII. forduló          
           
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
Street Team - Dead Bull Szeptember 23. (szerda) 20.00 óra SC2 4 : 6
Tyuhajja - Entira Team Szeptember 25. (péntek) 20.00 óra SC2 3 : 0 
Határ SE(t) - ERESZ FC Szeptember 24. (csütörtök) 20.00 óra SC2 5 : 3 
Rózsaszín Párduc - Gold Team Szeptember 22. (kedd) 20.00 óra SC2 3 : 5
           
XIV. forduló          
           
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
Dead Bull - Tyuhajja Október 2. (péntek) 18.45 óra SC2  
Entria Team - Határ SE(t) Szeptember 30. (szerda) 18.45 óra SC2  
ERESZ FC - Rózsaszín Párduc Október 2. (péntek) 20.00 óra SC2  
Gold Team - Street Team Szeptember 29. (kedd) 18.45 óra SC2