Get Adobe Flash player

2017. évi Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság Amatőr I. osztály tavaszi sorsolása és eredményei

 

I. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
PLATÓ-SZLMK - RÓZSASZÍN PÁRDUC Április 13. csütörtök 17.30 SC1 11 : 3
LAVER - SPORT CAFÉ Április 13. csütörtök 18.45 SC1 2 : 4
S-METAL HUNGARY - ELEMENTS Április 13. csütörtök 20.00 SC1 4 : 0
SZÉF AFC - ELÁN Április 13. csütörtök 18.45 SC2 2 : 1
DE LOS RIOS - REKLÁM PRESS Április 13. csütörtök 17.30 SC2 2 : 8
BUBORÉK BOYS - FORT BAU KFT. Április 13. csütörtök 20.00 SC2 2 : 3
           
II. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
FORT BAU KFT. - DE LOS RIOS Április 19. szerda 18.45 SC1 2 : 0 
REKLÁM PRESS - SZÉF AFC Április 21. péntek 20.00 SC1 4 : 1 
ELÁN - S-METAL HUNGARY Április 21. péntek 18.45 SC1 3 : 6 
ELEMENTS - LAVER Április 21. péntek 20.00 SC2 2 : 6 
SPORT CAFÉ - PLATÓ-SZLMK Április 21. péntek 17.30 SC1 2 : 2 
RÓZSASZÍN PÁRDUC - BUBORÉK BOYS Április 21. péntek 18.45 SC2 4 : 9 
           
III. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
PLATÓ-SZLMK - ELEMENTS Április 28. péntek 20.00 SC1 16 : 7
LAVER - ELÁN Április 28. péntek 18.45 SC1 5 : 3 
S-METAL HUNGARY - REKLÁM PRESS Április 28. péntek 20.00 SC2 3 : 4
SZÉF AFC - FORT BAU KFT. Április 28. péntek 18.45 SC2 1 : 3 
DE LOS RIOS - BUBORÉK BOYS Április 27. csütörtök 20.00 SC1 3 : 3
RÓZSASZÍN PÁRDUC - SPORT CAFÉ Április 27. csütörtök 18.45 SC1 4 : 8
           
IV. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
DE LOS RIOS - RÓZSASZÍN PÁRDUC Május 3. szerda 20.00 SC1 7 : 2 
BUBORÉK BOYS - SZÉF AFC Május 5. péntek 18.45 SC2 8 : 4 
FORT BAU KT - S-METAL HUNGARY Május 3. szerda 18.45 SC1 3 : 4
REKLÁM PRESS - LAVER Május 5. péntek 20.00 SC2 3 : 3 
ELÁN - PLATÓ-SZLMK Május 5. péntek 17.30 SC1 1 : 8
SPORT CAFÉ - ELEMENTS Május 4. csütörtök 18.45 SC1 7 : 3 
           
V. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
PLATÓ-SZLMK - REKLÁM PRESS Május 11. csütörtök 20.00 SC1 4 : 6
LAVER - FORT BAU KFT. Május 11. csütörtök 18.45 SC1 3 : 5 
S-METAL HUNGARY - BUBORÉK BOYS Május 12. péntek 20.00 SC1 5 : 2 
SZÉF AFC - DE LOS RIOS Május 12. péntek 18.45 SC2 3 : 1 
SPORT CAFÉ - ELÁN Május 9. kedd 18.45 SC1 7 : 6 
RÓZSASZÍN PÁRDUC - ELEMENTS Május 12. péntek 18.45 SC1 3 : 2
           
VI. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
SZÉF AFC - RÓZSASZÍN PÁRDUC Május 19.péntek 18.45 SC1 4 : 1
DE LOS RIOS - S-METAL HUNGARY Május 15. hétfő 18.45 SC1 4 : 4 
BUBORÉK BOYS - LAVER Május 19.péntek 20.00 SC1 2 : 8
FORT BAU KFT. - PLATÓ-SZLMK Május 17. szerda 18.45 SC1 3 : 1 
REKLÁM PRESS - SPORT CAFÉ Május 18. csütörtök 20.00 SC1 3 : 3 
ELÁN - ELEMENTS Május 19.péntek 20.00 SC2 7 : 4 
           
VII. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
PLATÓ-SZLMK - BUBORÉK BOYS Május 26. péntek 20.00 SC2 5 : 6 
LAVER - DE LOS RIOS Május 26. péntek 18.45 SC1 2 : 3 
S-METAL HUNGARY - SZÉF AFC Május 26. péntek 18.45 SC2 6 : 3 
ELEMENTS - REKLÁM PRESS Május 26. péntek 20.00 SC1 0 : 12 
SPORT CAFÉ - FORT BAU KFT. Május 22. hétfő 18.45 SC1 2 : 3
RÓZSASZÍN PÁRDUC - ELÁN Május 24. szerda 20.00 SC1 0 : 5 
           
VIII. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
S-METAL HUNGARY - RÓZSASZÍN PÁRDUC Június 2. péntek 20.00 SC1 4 : 1 
SZÉF AFC - LAVER Június 2. péntek 18.45 SC1  
DE LOS RIOS - PLATÓ-SZLMK Június 2. péntek 18.45 SC2 4 : 1 
BUBORÉK BOYS - SPORT CAFÉ Június 2. péntek 20.00 SC2 8 : 2 
FORT BAU KFT. - ELEMENTS Május 29. hétfő 18.45 SC1 3 : 3 
REKLÁM PRESS - ELÁN Június 1. csütörtök 20.00 SC1 8 : 3 
           
IX. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
PLATÓ-SZLMK - SZÉF AFC Június 9. péntek 18.45 SC1 4 : 3
LAVER - S-METAL HUNGARY Június 9. péntek 20.00 SC1 6 : 7
ELÁN - FORT BAU KFT. Június 7. szerda 18.45 SC1 2 : 3
ELEMENTS - BUBORÉK BOYS Június 9. péntek 20.00 SC2 6 : 12 
SPORT CAFÉ - DE LOS RIOS Június 9. péntek 18.45 SC2 5 : 1
RÓZSASZÍN PÁRDUC - REKLÁM PRESS Június 9. péntek 20.00 SC4 0 : 5 
           
X. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
LAVER - RÓZSASZÍN PÁRDUC Június 16. péntek 17.30 SC1  
S-METAL HUNGARY - PLATÓ-SZLMK Június 12. hétfő 18.45 SC1 5 : 4 
SZÉF AFC - SPORT CAFÉ Június 16.péntek 20.00 SC1 2 : 4
DE LOS RIOS - ELEMENTS Június 16. péntek 20.00 SC2 2 : 2
BUBORÉK BOYS - ELÁN Június 16. péntek 18.45 SC2 3 : 0
FORT BAU KFT. - REKLÁM PRESS Június 12. hétfő 20.00 SC1 2 : 3 
           
XI. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
PLATÓ-SZLMK - LAVER Június 23. péntek 20.00 SC1 7 : 9
REKLÁM PRESS - BUBORÉK BOYS Június 23. péntek 18.45 SC2 4 : 4
ELÁN - DE LOS RIOS Június 22. csütörtök 20.00 SC1 0 : 3
ELEMENTS - SZÉF AFC Június 23. péntek 20.00 SC2 3 : 5 
SPORT CAFÉ - S-METAL HUNGARY Június 19. hétfő 20.00 SC1 1 : 4 
RÓZSASZÍN PÁRDUC - FORT BAU KFT. Június 19. hétfő 18.45 SC1 0 : 3
           
XII. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
RÓZSASZÍN PÁRDUC - PLATÓ-SZLMK Június 30. péntek 20.00 SC2 2 : 5 
SPORT CAFÉ - LAVER Június 30. péntek 18.45 SC1 4 : 1 
ELEMENTS - S-METAL HUNGARY Június 30. péntek 20.00 SC1 3 : 9 
ELÁN - SZÉF AFC Június 30. péntek 18.45 SC2 0 : 3 
REKLÁM PRESS - DE LOS RIOS Június 29. csütörtök 20.00 SC1 2 : 3
FORT BAU KFT. - BUBORÉK BOYS Június 26. hétfő 20.00 SC1 4 : 4 
           
XIII. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
DE LOS RIOS - FORT BAU KFT. Július 5. szerda 18.45 SC1 2 : 11 
SZÉF AFC - REKLÁM PRESS Július 7. péntek 18.45 SC2 0 : 5
S-METAL HUNGARY - ELÁN Július 7. péntek 18.45 SC4 3 : 0
LAVER - ELEMENTS Július 7. péntek 20.00 SC2 4 : 2 
PLATÓ-SZLMK - SPORT CAFÉ Július 7. péntek 20.00 SC1 3 : 4
BUBORÉK BOYS - RÓZSASZÍN PÁRDUC Július 7. péntek 20.00 SC4 7 : 5