Get Adobe Flash player

2017. évi Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság Amatőr II. osztály tavaszi sorsolása és eredményei

 

Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
STF-85 - SZABAD      
BOTAFOGO - IMBUSZ TRADE KFT. Április 10. hétfő 20.00 SC1 1 : 1
MARKETING KLUB - VGÜ Április 10. hétfő 18.45 SC1 6 : 2
WAMSLER SE - BÁTONY GUMI Április 11. kedd 17.30 SC1 6 : 2
NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP - HOLT-PONT Április 11. kedd 18.45 SC1 9 : 2
PINTÉR FC - BARÁTOK KÖZT Április 11. kedd 20.00 SC1 1 : 3
           
II. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
BARÁTOK KÖZT - NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP Április 20. csütörtök 18.45 SC1 7 : 2
HOLT-PONT - WAMSLER SE Április 20. csütörtök 17.30 SC1 2 : 6
BÁTONY GUMI - MARKETING KLUB Április 21. péntek 20.00 SC4 2 : 6
VGÜ - BOTAFOGO Április 19. szerda 20.00 SC1 2 : 4 
IMBUSZ TRADE KFT. - STF-85 Április 21. péntek 18.45 SC4 5 : 9
SZABAD - PINTÉR FC      
           
III. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
STF-85 - VGÜ Április 28. péntek 17.30 SC1 11 : 2
BOTAFOGO - BÁTONY GUMI Április 24. hétfő 17.30 SC1 10 : 2
MARKETING KLUB - HOLT-PONT Április 24. hétfő 18.45 SC1 6 : 3
WAMSLER SE - BARÁTOK KÖZT Április 25. kedd 17.30 SC1 6 : 3
NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP - PINTÉR FC Április 25. kedd 18.45 SC1 5 : 2
SZABAD - IMBUSZ TRADE KFT.      
           
IV. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP - SZABAD      
PINTÉR FC - WAMSLER SE Május 3. szerda 17.30 SC1 1 : 2
BARÁTOK KÖZT - MARKETING KLUB Május 4. csütörtök 20.00 SC1 0 : 2
HOLT-PONT - BOTAFOGO Május 4. csütörtök 17.30 SC1 1 : 8 
BÁTONY GUMI - STF-85 Május 5. péntek 18.45 SC1 5 : 4 
IMBUSZ TRADE KFT. - VGÜ Május 5. péntek 20.00 SC1 6 : 1
           
V. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
STF-85 - HOLT-PONT Május 12. péntek 20.00 SC2 15 : 1 
BOTAFOGO - BARÁTOK KÖZT Május 8. hétfő 18.45 SC1 9 : 0 
MARKETING KLUB - PINTÉR FC Május 8. hétfő 20.00 SC1 14 : 1
WAMSLER SE - NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP Május 9. kedd 17.30 SC1 2 : 2
IMBUSZ TRADE KFT. - BÁTONY GUMI Május 9. kedd 20.00 SC1 4 : 1
SZABAD - VGÜ      
           
VI. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
WAMSLER SE - SZABAD      
NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP - MARKETING KLUB Május 15. hétfő 20.00 SC1 5 : 4 
PINTÉR FC - BOTAFOGO Május 18. csütörtök 18.45 SC1 1 : 6 
BARÁTOK KÖZT - STF-85 Május 19. péntek 17 .30 SC2 3 : 8 
HOLT-PONT - IMBUSZ TRADE KFT. Május 19. péntek 18.45 SC2 2 : 5 
BÁTONY GUMI - VGÜ Május 17. szerda 20.00 SC1 0 : 3 
           
VII. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
STF-85 - PINTÉR FC Május 26. péntek 17.30 SC1 9 : 4
BOTAFOGO - NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP Május 25. csütörtök 20.00 SC1 4 : 0 
MARKETING KLUB - WAMSLER SE Május 24. szerda 18.45 SC1 2 : 1 
VGÜ - HOLT-PONT Május 22. hétfő 20.00 SC1 2 : 1 
IMBUSZ TRADE KFT. - BARÁTOK KÖZT Május 25. csütörtök 18.45 SC1 5 : 0
SZABAD - BÁTONY GUMI      
           
VIII. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
MARKETING KLUB - SZABAD      
WAMSLER SE - BOTAFOGO Május 30. kedd 17.30 SC1 2 : 3
NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP - STF-85 Június 2. péntek 17.30 SC1 0 : 6 
PINTÉR FC - IMBUSZ TRADE KFT. Június 1. csütörtök 18.45 SC1 1 : 7 
BARÁTOK KÖZT - VGÜ Május 29. hétfő 20.00 SC1 2 : 4 
HOLT-PONT - BÁTONY GUMI Május 30. kedd 18.45 SC1 5 : 0 
           
IX. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
STF-85 - WAMSLER SE Június 9. péntek 17.30 SC1 10 : 1 
BOTAFOGO - MARKETING KLUB Június 9. péntek 18.45 SC4 5 : 0 
BÁTONY GUMI - BARÁTOK KÖZT Június 8. csütörtök 18.45 SC1 4 : 10
VGÜ - PINTÉR FC Június 7. szerda 20.00 SC1 4 : 2 
IMBUSZ TRADE KFT. - NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP Június 8. csütörtök 20.00 SC1 5 : 4 
SZABAD - HOLT-PONT      
           
X. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
BOTAFOGO - SZABAD      
MARKETING KLUB - STF-85 Június 16. péntek 18.45 SC1 1 : 11
WAMSLER SE - IMBUSZ TRADE KFT. Június 12. hétfő 17.30 SC1 2 : 4
NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP - VGÜ Június 14. szerda 18.45 SC1 2 : 10
PINTÉR FC - BÁTONY GUMI Június 14. szerda 17.30 SC1 2 : 3
BARÁTOK KÖZT - HOLT-PONT Június 14. szerda 20.00 SC1 5 : 0 
           
XI. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
STF-85 - BOTAFOGO Június 23. péntek 17.30 SC1 5 : 4 
HOLT-PONT - PINTÉR FC Június 22. csütörtök 18.45 SC1 2 : 10 
BÁTONY GUMI - NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP Június 21. szerda 18.45 SC1 3 : 0
VGÜ - WAMSLER SE Június 21. szerda 17.30 SC1 7 : 1
IMBUSZ TRADE KFT. - MARKETING KLUB Június 23. péntek 18.45 SC1 2 : 2
SZABAD - BARÁTOK KÖZT      
           
XII. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
SZABAD - STF-85      
IMBUSZ TRADE KFT. - BOTAFOGO Június 29. csütörtök 18.45 SC1 1 : 6
VGÜ - MARKETING KLUB Június 26. hétfő 18.45 SC1 4 : 8 
BÁTONY GUMI - WAMSLER SE Június 26. hétfő 17.30 SC1 3 : 0 
HOLT-PONT - NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP Június 27. kedd 18.45 SC1 2 : 7 
BARÁTOK KÖZT - PINTÉR FC Június 27. kedd 20.00 SC1 2 : 1 
           
XIII. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP - BARÁTOK KÖZT Július 5. szerda 20.00 SC1 2 : 8 
WAMSLER SE - HOLT-PONT Július 3. hétfő 17.30 SC1 5 : 1 
MARKETING KLUB - BÁTONY GUMI Július 3. hétfő 18.45 SC1 3 : 2
BOTAFOGO - VGÜ Július 3. hétfő 20.00 SC1 4 : 1 
STF-85 - IMBUSZ TRADE KFT. Július 7. péntek 18.45 SC1 2 : 2 
PINTÉR FC - SZABAD