Get Adobe Flash player
Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság      
Amatőr I. osztály őszi sorsolása        
           
XIV. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
ELEMENTS - PLATÓ FC Augusztus 25. péntek 20.00 SC1 2 : 5
REKLÁM PRESS - S-METAL HUNGARY Augusztus 24. csütörtök 20.00 SC1 2 : 3
FORT BAU KFT. - SZÉF AFC Augusztus 21. hétfő 18.45 SC1 5 : 2 
BUBORÉK BOYS - DE LOS RIOS Augusztus 25. péntek 18.45 SC1 5 : 2 
SPORT CAFÉ - RÓZSASZÍN PÁRDUC Augusztus 24. csütörtök 18.45 SC1 5 : 4 
SZABADNAP - LAVER      
           
XV. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
RÓZSASZÍN PÁRDUC - DE LOS RIOS Augusztus 29. kedd 20.00 SC1 4 : 7 
SZÉF AFC - BUBORÉK BOYS Szeptember 1.péntek 18.45 SC1 4 : 7 
S-METAL HUNGARY - FORT BAU KFT. Szeptember 1.péntek 18.45 SC2 3 : 4 
LAVER - REKLÁMPRESS Szeptember 1.péntek 20.00 SC2 2 : 3 
ELEMENTS - SPORT CAFÉ Szeptember 1.péntek 20.00 SC1 3 : 7 
PLATÓ FC - SZABADNAP      
           
XVI. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
REKLÁM PRESS - PLATÓ FC Szeptember 7. csütörtök 20.00 SC1 5 : 4 
FORT BAU KFT. - LAVER Szeptember 4. hétfő 18.45 SC1 4 : 0 
BUBORÉK BOYS - S-METAL HUNGARY Szeptember 8. péntek 18.45 SC2  
DE LOS RIOS - SZÉF AFC Szeptember 8. péntek 18.45 SC1 1 : 5 
ELEMENTS - RÓZSASZÍN PÁRDUC Szeptember 8. péntek 20.00 SC1 3 : 7
SZABADNAP - SPORT CAFÉ      
           
XVII. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
RÓZSASZÍN PÁRDUC - SZÉF AFC Szeptember 15. péntek 20.00 SC1 5 : 7 
S-METAL HUNGARY - DE LOS RIOS Szeptember 15. péntek 17.30 SC2 7 : 2 
LAVER - BUBORÉK BOYS Szeptember 15. péntek 18.45 SC2 1 : 3 
PLATÓ FC - FORT BAU KFT. Szeptember 15. péntek 17.30 SC1 6 : 4 
SPORT CAFÉ - REKLÁMPRESS Szeptember 15. péntek 18.45 SC4 4 : 2 
ELEMENTS - SZABADNAP      
           
XVIII. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
BUBORÉK BOYS - PLATÓ FC Szeptember 20. szerda 17.30 SC1  
DE LOS RIOS - LAVER Szeptember 19. kedd 18.45 SC1 1 : 4 
SZÉF AFC - S-METAL HUNGARY Szeptember 20. szerda 18.45 SC1  
REKLÁM PRESS - ELEMENTS Szeptember 19. kedd 20.00 SC1 7 : 2 
FORT BAU KFT. - SPORT CAFÉ Szeptember 18. hétfő 18.45 SC1 1 : 0 
SZABADNAP - RÓZSASZÍN PÁRDUC      
           
XIX. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
RÓZSASZÍN PÁRDUC - S-METAL HUNGARY Szeptember 22. péntek 17.30 SC2  
LAVER - SZÉF AFC Szeptember 22. péntek 18.45 SC1  
PLATÓ FC - DE LOS RIOS Szeptember 22. péntek 18.45 SC2  
SPORT CAFÉ - BUBORÉK BOYS Szeptember 22. péntek 17.30 SC1  
ELEMENTS - FORT BAU KFT. Szeptember 22. péntek 18.45 SC4  
SZABADNAP - REKLÁMPRESS      
           
XX. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
SZÉF AFC - PLATÓ FC Szeptember 29. péntek 18.45 SC1  
S-METAL HUNGARY - LAVER Szeptember 29. péntek 17.30 SC2  
BUBORÉK BOYS - ELEMENTS Szeptember 29. péntek 18.45 SC2  
DE LOS RIOS - SPORT CAFÉ Szeptember 29. péntek 17.30 SC1  
REKLÁM PRESS - RÓZSASZÍN PÁRDUC Szeptember 28. csütörtök 18.45 SC1  
FORT BAU KFT. - SZABADNAP      
           
XXI. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
RÓZSASZÍN PÁRDUC - LAVER Október 6. péntek 18.45 SC1  
PLATÓ FC - S-METAL HUNGARY Október 6. péntek 18.45 SC2  
SPORT CAFÉ - SZÉF AFC Október 6. péntek 18.45 SC4  
ELEMENTS - DE LOS RIOS Október 6. péntek 20.00 SC2  
REKLÁM PRESS - FORT BAU KFT. Október 6. péntek 20.00 SC4  
SZABADNAP - BUBORÉK BOYS      
           
XXII. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
LAVER - PLATÓ FC Október 13. péntek 18.45 SC1  
BUBORÉK BOYS - REKLÁMPRESS Október 13. péntek 20.00 SC1  
SZÉF AFC - ELEMENTS Október 13. péntek 18.45 SC2  
S-METAL HUNGARY - SPORT CAFÉ Október 13. péntek 18.45 SC4  
FORT BAU KFT. - RÓZSASZÍN PÁRDUC Október 9. hétfő 18.45 SC1  
DE LOS RIOS - SZABADNAP