Get Adobe Flash player
Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság      
Amatőr II. osztály őszi sorsolása      
           
XIV. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
VGÜ - STF-85 Augusztus 25. péntek 17.30 SC1 1 : 10 
BÁTONY GUMI - BOTAFOGO Augusztus 24. csütörtök  17.30 SC1 1 : 10 
HOLT-PONT - MARKETING KLUB Augusztus 21. hétfő 17.30 SC1 2 : 5 
BARÁTOK KÖZT - WAMSLER SE Augusztus 22.kedd 18.45 SC1 3 : 2
PINTÉR FC - NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP Augusztus 22. kedd 17.30 SC1 3 : 0
IMBUSZ TRADE KFT. - SZABAD      
           
XV. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
WAMSLER SE  -  PINTÉR FC Augusztus 28. hétfő 17.30 SC1 5 : 4
MARKETING KLUB  -  BARÁTOK KÖZT Augusztus 29. kedd 18.45 SC1 5 : 2 
BOTAFOGÓ  -  HOLT-PONT Augusztus 29. kedd 17.30 SC1 3 : 0 
STF-85  -  BÁTONYGUMI Szeptember 1. péntek 17.30 SC1 13 : 3 
VGÜ  -  IMBUSZ TRADE Augusztus 28. hétfő 18.45 SC1 1 : 6 
NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP  -  SZABAD      
           
XVI. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
HOLT-PONT  -  STF-85 Szeptember 8. péntek 17.30 SC2 1 : 7 
BARÁTOK KÖZT  -  BOTAFOGO Szeptember 4. hétfő 20.00 SC1 3 : 6 
PINTÉR FC  -  MARKETING KLUB Szeptember 5. kedd 18.45 SC1 4 : 5 
NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP  -  WAMSLER SE Szeptember 5. kedd 17.30 SC1 0 : 3 
BÁTONY GUMI  -  IMBUSZ TRADE Szeptember 7. csütörtök 18.45 SC1 3 : 13 
VGÜ  -  SZABAD      
           
XVII. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
MARKETING KLUB  -  NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP Szeptember 11. hétfő 18.45 SC2 3 : 0 
BOTAFOGÓ  -  PINTÉR FC Szeptember 11. hétfő 17.30 SC2 11 : 7 
STF-85  -  BARÁTOK KÖZT Szeptember 13. szerda 18.45 SC1 4 : 0
IMBUSZ TRADE KFT.  -  HOLT-PONT Szeptember 11. hétfő 18.45 SC1 3 : 0 
VGÜ  -  BÁTONYGUMI Szeptember 11. hétfő 17.30 SC1 7 : 0 
WAMSLER SE  -  SZABAD      
           
XVIII. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
PINTÉR FC  -  STF-85 Szeptember 15. péntek 17.30 SC4 2 : 11 
NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP  -  BOTAFOGO Szeptember 14. csütörtök 18.45 SC1 0 : 3 
WAMSLER SE  -  MARKETING KLUB Szeptember 14. csütörtök 17.30 SC1 1 : 4 
HOLT-PONT  -  VGÜ Szeptember 13. szerda 17.30 SC1 0 : 3 
BARÁTOK KÖZT  -  IMBUSZ TRADE Szeptember 15. péntek 18.45 SC1 1 : 2 
BÁTONY GUMI  -  SZABAD      
           
XIX. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
BOTAFOGÓ  -  WAMSLER SE Szeptember 18. hétfő 17.30 SC1 8 : 3 
STF-85  -  NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP Szeptember 22. péntek 17.30 SC4  
IMBUSZ TRADE KFT.  -  PINTÉR FC Szeptember 21. csütörtök 18.45 SC1  
VGÜ  -  BARÁTOK KÖZT Szeptember 20. szerda 20.00 SC1 2 : 2 
BÁTONY GUMI  -  HOLT-PONT Szeptember 21. csütörtök 17.30 SC1  
MARKETING KLUB  -  SZABAD      
           
XX. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
WAMSLER SE  -  STF-85 Szeptember 26. kedd 17.30 SC1  
MARKETING KLUB  -  BOTAFOGO Szeptember 25. hétfő  18.45 SC1  
BARÁTOK KÖZT  -  BÁTONYGUMI Szeptember 26. kedd 18.45 SC1  
PINTÉR FC  -  VGÜ Szeptember 25. hétfő 17.30 SC1  
NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP  -  IMBUSZ TRADE Szeptember 28. csütörtök 17.30 SC1  
HOLT-PONT  -  SZABAD      
           
XXI. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
STF-85  -  MARKETING KLUB Október 6. péntek 17.30 SC1  
IMBUSZ TRADE KFT.  -  WAMSLER SE Október 5. csütörtök 18.45 SC1  
VGÜ  -  NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP Október 2. hétfő 17.30 SC1  
BÁTONY GUMI  -  PINTÉR FC Október 5. csütörtök 17.30 SC1  
HOLT-PONT  -  BARÁTOK KÖZT Október 2. hétfő 18.45 SC1  
BOTAFOGÓ  -  SZABAD      
           
XXII. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
BOTAFOGÓ  -  STF-85 Október 13.péntek 17.30 SC4  
PINTÉR FC  -  HOLT-PONT Október 13.péntek 17.30 SC2  
NÓGRÁD MEGYEI HÍRLAP  -  BÁTONYGUMI Október 12. csütörtök 17.30 SC1  
WAMSLER SE  -  VGÜ Október 9. hétfő 17.30 SC1  
MARKETING KLUB  -  IMBUSZ TRADE Október 12. csütörtök 18.45 SC1  
BARÁTOK KÖZT  -  SZABAD