Get Adobe Flash player
I. forduló
Mérkőző csapatok Időpont Eredmény
Egy gólt SE - Városháza Április 10. kedd 18.45 SC1 9 : 4 
Elements - S-Metal Hungary Április 13. péntek 20.00 SC1 3 : 5 
Fekete Sasok - Rózsaszín Párduc Április 9. hétfő 20.00 SC1 4 : 6
Gold Team - Reklámpress Április 13. péntek 20.00 SC2 4 : 5 
3. Félidő - NG-Welding Április 13. péntek 18.45 SC2 1 : 9 
II. forduló
Mérkőző csapatok Időpont Eredmény
Városháza - NG-Welding Április 20. péntek 18.45 SC2
Reklámpress - 3. Félidő Április 20. péntek 20.00 SC2
Rózsaszín Párduc - Gold Team Április 16. hétfő 18.45 SC1
S-Metal Hungary - Fekete Sasok Április 19. csütörtök 20.00 SC1
Egy gólt SE - Elements Április 20. péntek 20.00 SC1
III. forduló
Mérkőző csapatok Időpont Eredmény
Elements - Városháza Április 27. péntek 20.00 SC1
Fekete Sasok - Egy gólt SE Április 23. hétfő 20.00 SC1
Gold Team - S-Metal Hungary Április 27. péntek 20.00 SC4
3. Félidő - Rózsaszín Párduc Április 23. hétfő 18.45 SC1
NG-Welding - Reklámpress Április 27. péntek 20.00 SC2
IV. forduló
Mérkőző csapatok Időpont Eredmény
Városháza - Reklámpress Május 4. péntek 18.45 SC1
Rózsaszín Párduc - NG-Welding Május 3. csütörtök 18.45 SC1
S-Metal Hungary - 3. Félidő Május 3. csütörtök 20.00 SC1
Egy gólt SE - Gold Team Május 2. szerda 18.45 SC1
Elements - Fekete Sasok Május 4. péntek 20.00 SC1
V. forduló
Mérkőző csapatok Időpont Eredmény
Fekete Sasok - Városháza Május 8. kedd 20.00 SC1
Gold Team - Elements Május 11. péntek 20.00 SC1
3. Félidő - Egy gólt SE Május 7. hétfő 18.45 SC2
NG-Welding - S-Metal Hungary Május 11. péntek 18.45 SC1
Reklámpress - Rózsaszín Párduc Május 11. péntek 18.45 SC2
VI. forduló
Mérkőző csapatok Időpont Eredmény
Városháza - Rózsaszín Párduc Május 15. kedd 18.45 SC1
S-Metal Hungary - Reklámpress Május 17. csütörtök 18.45 SC1
Egy gólt SE - NG-Welding Május 15. kedd 20.00 SC1
Elements - 3. Félidő Május 18. péntek 20.00 SC4
Fekete Sasok - Gold Team Május 18. péntek 20.00 SC2
VII. forduló
Mérkőző csapatok Időpont Eredmény
Gold Team - Városháza Május 22. kedd 20.00 SC1
3. Félidő - Fekete Sasok Május 24. csütörtök 20.00 SC1
NG-Welding - Elements Május 25. péntek 20.00 SC1
Reklámpress - Egy gólt SE Május 25. péntek 18.45 SC1
Rózsaszín Párduc - S-Metal Hungary Május 24. csütörtök 18.45 SC1
VIII. forduló
Mérkőző csapatok Időpont Eredmény
Városháza - S-Metal Hungary Június 1. péntek 18.45 SC1
Egy gólt SE - Rózsaszín Párduc Május 29. kedd 18.45 SC1
Elements - Reklámpress Június 1. péntek 20.00 SC1
Fekete Sasok - NG-Welding Május 28. hétfő 20.00 SC1
Gold Team - 3. Félidő Május 29. kedd 20.00 SC1
IX. forduló
Mérkőző csapatok Időpont Eredmény
3. Félidő - Városháza Június 5. kedd 20.00 SC1
NG-Welding - Gold Team Június 8. péntek 20.00 SC1
Reklámpress - Fekete Sasok Június 8. péntek 20.00 SC2
Rózsaszín Párduc - Elements Június 4. hétfő 18.45 SC1
S-Metal Hungary - Egy gólt SE Június 7. csütörtök 18.45 SC1
X. forduló
Mérkőző csapatok Időpont Eredmény
Városháza - Egy gólt SE Június 12. kedd 18.45 SC1
S-Metal Hungary - Elements Június 14. csütörtök 20.00 SC1
Rózsaszín Párduc - Fekete Sasok Június 14. csütörtök 18.45 SC1
Reklámpress - Gold Team Június 15. péntek 20.00 SC1
NG-Welding - 3. Félidő Június 15. péntek 20.00 SC2
XI. forduló
Mérkőző csapatok Időpont Eredmény
NG-Welding - Városháza Június 22. péntek 20.00 SC1
3. Félidő - Reklámpress Június 19. kedd 20.00 SC1
Gold Team - Rózsaszín Párduc Június 20. szerda 20.00 SC1
Fekete Sasok - S-Metal Hungary Június 21. csütörtök 20.00 SC1
Elements - Egy gólt SE Június 22. péntek 20.00 SC2
XII. forduló
Mérkőző csapatok Időpont Eredmény
Városháza - Elements Június 29. péntek 18.45 SC1
Egy gólt SE - Fekete Sasok Június 25. hétfő 20.00 SC1
S-Metal Hungary - Gold Team Június 28. csütörtök 20.00 SC1
Rózsaszín Párduc - 3. Félidő Június 28. csütörtök 18.45 SC1
Reklámpress - NG-Welding Június 29. péntek 20.00 SC1
XIII. forduló
Mérkőző csapatok Időpont Eredmény
Reklámpress - Városháza Július 6. péntek 18.45 SC1
NG-Welding - Rózsaszín Párduc Július 6. péntek 20.00 SC1
3. Félidő - S-Metal Hungary Július 5. csütörtök 20.00 SC1
Gold Team - Egy gólt SE Július 4. szerda 20.00 SC1
Fekete Sasok - Elements Július 6. péntek 20.00 SC4