Get Adobe Flash player
Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság      
Amatőr I. osztály őszi sorsolása        
           
15. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
TOLDINET - DE LOS RIOS Augusztus 25. csütörtök 18.40 SC1  3 : 2
BLACK SILVER - PLATÓ FC-SZLMK Augusztus 26. péntek 18.40 SC1  1 : 11 
BUBORÉK BOYS - ELÁN Augusztus 26. péntek 19.50 SC2  2 : 5 
ÁFÉSZ - ELEMENTS Augusztus 26. péntek 19.50 SC1 10 : 3 
FORT BAU - LAVER Augusztus 26. péntek 17.30 SC1  5 : 6 
REKLÁMPRESS - S-METAL HUNGARY Augusztus 25. csütörtök 19.50 SC1  2 : 3
           
16. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
ELEMENTS - FORT BAU Szeptember 1. csütörtök 17.30 SC1 3 : 4 
ELÁN - ÁFÉSZ Augusztus 29. hétfő 18.40 SC1 1 : 7 
PLATÓ FC-SZLMK - BUBORÉK BOYS Szeptember 2. péntek 18.40 SC1 12 : 2 
DE LOS RIOS - BLACK SILVER Szeptember 1. csütörtök 18.40 SC1 2 : 1
LAVER - S-METAL HUNGARY Szeptember 2. péntek 19.50 SC1 0 : 3 
REKLÁMPRESS - TOLDINET Szeptember 1. csütörtök 19.50 SC1 3 : 4 
           
17. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
TOLDINET - BLACK SILVER Szeptember 8. csütörtök 18.40 SC1 5 : 2 
BUBORÉK BOYS - DE LOS RIOS Szeptember 9. péntek 18.40 SC2 4 : 5 
ÁFÉSZ - PLATÓ FC-SZLMK Szeptember 9. péntek 19.50 SC1 3 : 4 
FORT BAU - ELÁN Szeptember 8. csütörtök 17.30 SC1 3 : 5 
S-METAL HUNGARY - ELEMENTS Szeptember 9. péntek 17.30 SC2 12 : 3 
REKLÁMPRESS - LAVER Szeptember 9. péntek 19.50 SC2 2 : 3 
           
18. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
PLATÓ FC-SZLMK - FORT BAU Szeptember 16. péntek 18.40 SC2 2 : 1 
DE LOS RIOS - ÁFÉSZ Szeptember 16. péntek 19.50 SC1 5 : 5 
BLACK SILVER - BUBORÉK BOYS Szeptember 16. péntek 17.30 SC2 4 : 6 
ELEMENTS - REKLÁMPRESS Szeptember 15. csütörtök 18.40 SC2 5 : 3 
ELÁN - S-METAL HUNGARY Szeptember 15. csütörtök 17.30 SC1 0 : 3 
LAVER - TOLDINET Szeptember 15. csütörtök 19.50 SC2 3 : 2
           
19. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
TOLDINET - BUBORÉK BOYS Szeptember 23. péntek 18.40 SC1 3 : 4 
ÁFÉSZ - BLACK SILVER Szeptember 19. hétfő 18.40 SC1 4 : 3 
FORT BAU - DE LOS RIOS Szeptember 22. csütörtök 17.30 SC1 5 : 1 
S-METAL HUNGARY - PLATÓ FC-SZLMK Szeptember 23. péntek 18.40 SC2 1 : 3 
REKLÁMPRESS - ELÁN Szeptember 22. csütörtök 18.40 SC2 2 : 2 
LAVER - ELEMENTS Szeptember 23. péntek 17.30 SC2 3 : 2 
           
20. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
BLACK SILVER - FORT BAU Szeptember 29. csütörtök 17.30 SC2 1 : 5 
BUBORÉK BOYS - ÁFÉSZ Szeptember 30. péntek 18.40 SC1 11 : 5 
ELÁN - LAVER Szeptember 30. péntek 19.50 SC1 0 : 3 
PLATÓ FC-SZLMK - REKLÁMPRESS Szeptember 30. péntek 18.40 SC2 2 : 1 
DE LOS RIOS - S-METAL HUNGARY Szeptember 29. csütörtök 17.30 SC1 3 : 1 
ELEMENTS - TOLDINET Szeptember 29. csütörtök 18.40 SC1 3 : 9 
           
21. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
TOLDINET - ÁFÉSZ Október 3. hétfő 18.40 SC1 6 : 2 
FORT BAU - BUBORÉK BOYS Október 7. péntek 17.30 SC1 3 : 3
S-METAL HUNGARY - BLACK SILVER Október 6. csütörtök 18.40 SC1 8 : 1 
REKLÁMPRESS - DE LOS RIOS Október 6. csütörtök 18.40 SC1 2 : 3 
LAVER - PLATÓ FC-SZLMK Október 7. péntek 18.40 SC1 6 : 4 
ELEMENTS - ELÁN Október 7. péntek 19.50 SC1 4 : 4
           
22. forduló          
Mérkőző csapatok     Időpont   Eredmény
ÁFÉSZ - FORT BAU Október 10. hétfő 18.40 SC1 2 : 7 
PLATÓ FC-SZLMK - ELEMENTS Október 14. péntek 18.40 SC1 5 : 0 
DE LOS RIOS - LAVER Október 14. péntek 17.30 SC1 1 : 2 
BLACK SILVER - REKLÁMPRESS Október 13. csütörtök 17.30 SC1 2 : 8
BUBORÉK BOYS - S-METAL HUNGARY Október 14. péntek 17.30 SC2 5 : 12
ELÁN - TOLDINET Október 13. csütörtök 18.40 SC1 2 : 9