2018.december 27. (csütörtök)      
         
17.00 óra SZÉF AFC - MTSE Senior 3 : 4 
17.50 óra STF 85 - Fort Bau Therm Kft. 3 : 3 
18.40 óra Black Silver - Buborék Boys 8 : 4 
19.20 óra Rózsaszín Párduc - Elements 3 : 3
         
  2018. december 28. (péntek)      
         
17.00 óra Botafogó - Zagyvapálfalva 4 : 2 
17.50 óra Gold Team - Városháza 5 : 7 
18.40 óra LAVER - Wamsler SE 3 : 2 
19.20 óra Reklámpress - Egy Gólt SE 9 : 5 
         
  2018. december 29. (szombat)      
         
17.00 óra Wamsler SE - Fort Bau Therm Kft. 5 : 13 
17.50 óra NG-Welding - MTSE Senior 3 : 6
18.40 óra Black Silver - Zagyvapálfalva 7 : 2 
         
  2019. január 4. (péntek)      
         
17.00 óra LAVER - STF 85 7 : 1 
17.50 óra Buborék Boys - Botafogó 3 : 7 
18.40 óra Pirazol - SZÉF AFC 5 : 7 
19.20 óra Rózsaszín Párduc - Városháza 5 : 2 
20.20 óra  Elements   - Gold Team 5 : 9 
       
  2019. január 5. (szombat)       
16.30 óra SZÉF AFC - NG-Welding 6 : 2 
17.20 óra Fort Bau Therm Kft. - LAVER 2 : 2 
18.10 óra Fekete Sasok - Reklámpress 2 : 12 
         
         
  2019. január 6. (vasárnap)      
         
16.30 óra SÁI Kodály Tagiskola - SÁI Dornyay Tagiskola 17 : 1 
17.10 óra Botafogó - Black Silver 5 : 3 
18.00 óra Városháza - Elements 13 : 4
18.50 óra Pirazol - NG-Welding 4 : 3 
19.40 óra Zagyvapálfalva - Buborék Boys 6 : 4 
         
  2019. január 13. (vasárnap)      
16.20 óra Aba Sámuel Ált. Isk.   Mocsáry A. Ált. Iskola 4 : 8
17.00 óra MTSE Senior - Pirazol 3 : 2 
17.50 óra Gold Team - Rózsaszín Párduc 3 : 4 
18.40 óra STF 85 - Wamsler SE 5 : 3
19.20 óra Egy Gólt SE - Fekete Sasok 0 : 3 
         
         
  2019. január 18. (péntek)      
         
16.20 óra SÁI Székhelyintézmény - Aba Sámuel Ált. Iskola 14 : 0 
17.00 óra Botafogó - SZÉF AFC 4 : 5 
17.50 óra SÁI Beszterce Tagiskola - SÁI Kodály Tagiskola 0 : 9 
18.10 óra Black Silver - MTSE Senior 5 : 8 
19.00 óra Reklámpress - Városháza 6 : 2 
         
  2019. január 19. (szombat)      
         
16.20 óra SAI Dornyay Tagiskola - SÁI Beszterce lakótelepi Tagiskola 3 : 6 
17.00 óra LAVER - Botafogó 2 : 1 
17.50 óra Mocsáry A. Ált. Iskola - SÁI Székhelyintézmény 1 : 3 
18.10 óra Fort Bau Kft. - Black Silver 6 : 1 
19.00 óra Fekete Sasok - Rózsaszín Párduc 7 : 13 
         
  2019. január 20. (vasárnap)      
         
15.20 óra Aba Sámuel Ált. Isk. Kazár  -   SÁI Dornyay Béla Tagiskola (V.helyért) 3 : 2 
16.00 óra Mocsáry A. Ált.Iskola (K.lapujtő)  -  SÁI Beszterce ltp. Tagiskola (III. helyért) 4 : 0 
16.40 óra SZÉF AFC - LAVER 3 : 1
17.30 óra SÁI Kodály Zoltán Tagiskola -  SÁI Székhelyintézmény (Szlivka Döntő) 1 : 4 
18.10 óra Szlivka Emléktorna díjkiosztó      
18.30 óra MTSE Senior - Fort Bau Kft. 3 : 1 
         
  2019. január 26. (szombat)      
         
14.50 óra Városháza  -  Fekete Sasok (Profi csoport III. helyezésért)   
15.40 óra Botafogó   -   Black Silver (Amatőr csoport V. helyezésért)  
16.30 óra LAVER  -  Fort Bau Therm Kft. (Amatőr csoport III. helyezésért)   
17.20 óra Dupák Gábor Emlékmérkőzés      
18.10 óra SZÉF AFC  -  MTSE Senior (Amatőr csoport döntője)   
19.00 óra Reklámpress   -   Rózsaszín Párduc (Profi csoport döntője)  
20.00 óra Díjátadó