2019.december 27. (péntek)      
         
17.00 óra Barátok Közt - Wamsler SE  4 : 2
17.50 óra STF 85 - Pintér FC  9 : 0
18.40 óra Városháza - Den Café  6 : 2
19.30 óra Buborék Boys - LAVER  8 : 5
20.20 óra MTSE - Fort Bau Therm Kft.  8 : 4
         
  2019.december 28. (szombat)      
         
16.00 óra SZÉF AFC - ERESZ FC 2 : 3
16.50 óra Rózsaszín Párduc - Elements 3 : 0 
17.40 óra Black Silver - Wamsler SE 7 : 0 
18.30 óra Den Café - Buborék Boys 1 : 4
19.20 óra Street Team - Határ SE(t) 3 : 6
         
  2020. január 3. (péntek)      
         
17.00 óra ERESZ FC - Pintér FC 12 : 4 
17.50 óra SZÉF AFC - Botafogó  6 :  2 
18.40 óra LAVER - Den Café  7 :  6 
19.30 óra Buborék Boys - Pirazol 14 : 3 
20.20 óra MTSE - Black Silver   7 : 4
         
  2020. január 4. (szombat)      
         
16.00 óra Városháza - Buborék Boys 5 : 6 
16.50 óra Botafogó - ERESZ FC 6 : 5
17.40 óra Fort Bau Therm Kft. - Barátok Közt 9 : 2
18.30 óra Entria Team - Gold Team 2 : 6 
19.20 óra Pirazol - LAVER 1 : 10 
         
  2020. január 5. (vasárnap)      
         
16.00 óra Elements - Gold Team 3 : 8
16.50 óra Pirazol - Városháza 2 : 4
17.40 óra STF 85 - SZÉF AFC 1 : 8
18.30 óra Határ SE(t) - Entria Team 2 : 3
19.20 óra Barátok Közt - MTSE 1 : 12
         
  2020. január 10. (péntek)      
         
17.00 óra Black Silver - Barátok Közt  5 :0
17.50 óra LAVER - Városháza  9 : 4
18.40 óra ERESZ FC - STF 85  8 : 4 
19.30 óra Wamsler SE - Fort Bau Therm Kft.  1 :16 
20.20 óra Pintér FC - Botafogó  4 :11 
         
         
         
  2020. január 11. (szombat)      
14.20 óra SÁI Beszterce ltp. Tagiskola - SÁI Dornyay Béla Tagiskola  5 : 0 
15.00 óra Botafogó - STF 85  9 : 4 
15.50 óra Wamsler SE - MTSE  0 : 3 
16.40 óra Mocsáry A. Ált. Iskola - SÁI Székhelyintézmény  3 : 2 
17.20 óra Den Café - Pirazol  2 : 3 
18.10 óra Fort Bau - Black Silver  3 : 1 
19.00 óra Pintér FC - SZÉF AFC  5 : 14 
         
  2020. január 12. (vasárnap)      
         
14.20 óra Mocsáry A. Ált. Iskola - SÁI Beszterce ltp. Tagiskola  5 : 2
15.00 óra Határ SE(t) - Gold Team  5 : 4 
15.50 óra Buborék Boys - Fort Bau Therm Kft.  7 : 4 
16.40 óra SÁI Székhelyintézmény - SÁI Dornyay Béla Tagiskola 11 : 1 
17.20 óra Entria Team - Elements  5 : 6 
18.10 óra LAVER - MTSE  4 : 7 
19.00 óra Street Team - Rózsaszín Párduc  3 : 10 
         
  2020. január 19. (vasárnap)      
         
14.20 óra SÁI Dornyay Béla Tagiskola - Mocsáry Antal Ált. Iskola 0 : 8
15.00 óra Rózsaszín Párduc - Határ SE(t) 3 : 11 
15.50 óra SZÉF AFC - Buborék Boys 3 : 2
16.40 óra SÁI Beszterce ltp. Tagiskola - SÁI Székhelyintézmény 6 : 1
17.20 óra Szlivka L. Emléktorna Eredményhiretés    
17.50 óra ERESZ FC - LAVER 0 : 7 
18.40 óra Entria Team - Street Team 17 : 3 
         
  2020. január 24. (péntek)      
         
17.00 óra Gold Team - Street Team 9 : 9
17.50 óra Fort Bau Therm Kft. - SZÉF AFC 3 : 4 
18.40 óra Határ SE(t) - Elements 8 : 4
19.30 óra MTSE - ERESZ FC 3 : 2
20.20 óra Rózsaszín Párduc - Entria Team 3 : 0
         
         
  2020. január 25. (szombat)      
         
15.00 óra Elements - Street Team  
15.50 óra Fort Bau Therm Kft. - ERESZ FC Mérkőzés az "amatőr" csoport V. helyezéséért  
16.40 óra Dupák Gábor Emlékmérkőzés      
17.30 óra Buborék Boys - LAVER "Amatőr" csoport bronzmérkőzés      
18.20 óra Gold Team - Rózsaszín Párduc  
19.10 óra SZÉF AFC - MTSE "Amatőr" döntő      
20.00 óra Díjátadó