Get Adobe Flash player
2017. december 27. (szerda)
17.00 óra Buborék Boys - SZÉF AFC  5 : 4
17.50 óra STF 85 - VGÜ  7 : 2
18.40 óra Fort Bau Kft. - Sport Café  3 : 0 
2017. december 28. (csütörtök)
17.00 óra LAVER - Imbusz Trade  4 : 2
17.50 óra Plató FC - Botafogó  8 : 4
18.40 óra S-Metal Hungary - Reklámpress  2 : 2
2017. december 29. (péntek)
17.00 óra STF 85 - Fort Bau Kft.  2 : 6
17.50 óra Plató FC - Buborék Boys  5 : 8
18.40 óra Botafogó - SZÉF AFC  2 : 6
2018. január 5. (péntek)
17.00 óra Imbusz Trade - Reklámpress 2 : 2 
17.50 óra LAVER - S-Metal Hungary 4 : 9
18.40 óra VGÜ - Sport Café 0 : 8 
2018. január 6. (szombat)
16.30 óra Buborék Boys - Botafogó 9 : 7
17.20 óra Sport Café - STF 85 3 : 3 
18.10 óra S-Metal Hungary - Imbusz Trade 5 : 1 
19.00 óra Reklámpress - LAVER 4 : 12 
2018. január 7. (vasárnap)
16.20 óra Dornyay - Beszterce 4 : 7 
17.00 óra Fort Bau Kft. - VGÜ 11 : 2 
17.50 óra Kodály - Gagarin 3 : 6
18.30 óra SZÉF AFC - Plató FC 9 : 4 
2018. január 12. (péntek)
15.50 óra Uzoni - Kodály 6 : 1
16.30 óra Fort Bau Kft. - Plató FC 6 : 5 
17.20 óra Kazár - Dornyay 2 : 8 
18.00 óra Sport Café - STF 85 3 : 10 
18.50 óra S-Metal Hungary - SZÉF AFC 3 : 4 
19.40 óra LAVER - Buborék Boys 5 : 7
2018. január 13. (szombat)
15.00 óra Gagarin - Uzoni 5 : 0 
15.40 óra S-Metal Hungary - Plató FC 7 : 4 
16.30 óra Beszterce - Kazár 7 : 0 
17.10 óra LAVER - STF 85 6 : 2 
18.00 óra SZÉF AFC - Fort Bau Kft. 7 : 1 
18.50 óra Buborék Boys - Sport Café 9 : 4 
2018. január 19. (péntek)
14.20 óra SÁI Kodály Zoltán Tagiskola

Aba Sámuel Ált.Iskola Kazár (Szlivka László Emléktorna V-VI. helyért)

15.00 óra SÁI Dornyay Béla Tagiskola Uzoni Péter Gimnázium és Ált.Iskola (Szlivka L. Emléktorna III-IV. helyért) 
15.40 óra Plató FC - SZÉF AFC
16.30 óra SÁI Beszterce lakótelepi Tagiskola - SÁI Székhelyintézmény (Szlivka László Emléktorna döntő)
17.30 óra STF 85 - Buborék Boys
18.20 óra Sport Café - LAVER
19.10 óra Fort Bau - S-Metal Hungary
2018. január 21. (vasárnap)
15.40 óra Téli Teremtorna VII. helyért
16.30 óra Téli Teremtorna V. helyért
17.20 óra Dupák G. Emlékmérkőzés
18.10 óra Téli Teremtorna bronzmérk.
19.00 óra Téli Teremtorna döntő