Get Adobe Flash player

Az elmúlt hétvégén díjáradóval zárult a 2015/2016. tanév Szlivka László Serdülő Labdarúgó Emléktorna.

A két hétvégén (négy napon) át zajló torna selejtező mérkőzései két hármas csoportban zajlottak, ahol az alábbi eredmények születtek.

 

"A" csoport

1. helyezett SÁI Beszterce lakótelepi Tagiskola

2. helyezett SÁI Kodály Zoltán Tagiskola

3. helyezett  Uzoni Péter Gimnázium és Általános Iskola

 

"B" csoport

1. helyezett SÁI Székhelyintézmény

2. helyezett Aba Sámuel Általános Iskola Kazár

3. helyezett SÁI Dornyay Béla Tagiskola

 

 

A versenykiírás értelmében a csoportok 3. helyezettjei az V-VI. helyért, 2. helyezettjei a III-IV. helyért, győztesei az aranyéremért játszottak és az alábbi végeredmény született:

V-VI. helyért Dornyay - Uzoni 4:1

III-IV. helyért Kazár -Kodály 3:2

I-II. helyért Beszterce - Székhelyintézmény  5:1

 

A torna végeredménye:

1. SÁI Beszterce lakótelepi Tagiskola (csapattagok: Horváth Máté csk., Terjék Roland, Kronovetter Máté, Budveszel Benett, Jedlicska Balázs, Deák Dávid, Vendel Marcell, Sári Ferenc, Fekete Adrián, Kovács Tamás, Tóth Noel, Szabó Roland, tartalék: Ornyik Benedek) Edző: Sramkó Tibor

2.  SÁI Székhelyintézmény (csapattagok: Csonka Kristóf, Dobos Zétény Lukács, Oláh Márk, Reichardt Zalán, Kollár Péter, Baranyi Dávid, Bükki Róbert, Koltai Tamás, Szepesi Attila, Bajnai Gergő) Edző: Tarjányi Viktória

3. Aba Sámuel Általános Iskola Kazár (csapattagok: Nagy Máté Xavér, Czinege Balázs, Jakab Zoltán, Miklós Márk, Zsákai Károly, Juhász Dominik, Szikói Zoltán, Oláh József, Oláh Tivadar Kevin, Kaposi Milán, Hajdú Attila, Csatlós Dávid) Edző: Fekécs Zoltán

4. SÁI Kodály Zoltán Tagiskola (csapattagok: Pilló Norbert, Botos Bence, Csáki Benedek, Oláh Gyula, Urbányi Levente, Nagy Boldizsár, Fekete Ábel, Uhricskó János, Kiss Bence, Jancsó Marcell, Szilágyi Balázs, Horváth Tamás) Edző: Szabó Tamás

5. SÁI Dornyay Béla Tagiskola (csapattagok: Sirkó Zétény, Oláh Dániel, Oláh József, Berzák Bence, Varga Noel, Palkovics Valter, Ispán Alex, Jéger Kevin, Danyi Rajmund) Edző: Jeney Gyula

6. Uzoni Péter Gimnázium és Általános Iskola (csapattagok: Papp Lukács, Szentgyörgyi Gábor, Galambosi Marcell, Kovács Simon, Filkor Godvin, Szerémi Alex, Tajti Bernát, Bozó Áhim, Illés Kolen, Oláh Arnold, Sándor Kristóf) Edző: Szilágyi Tamás

A verseny győztesei serleget, érmeket és valamennyi résztvevő csapat tagjai póló ajándékot kaptak.

Különdíjazottak:

Gólkirály: Deák Dávid (SÁI Beszterce lakótelepi Tagiskola)

Legjobb mezőnyjátékos: Koltai Tamás (SÁI Székhelyintézmény)

Legjobb kapus: Bajnai Gergő (SÁI Székhelyintézmény)

SBTC öregfiúk különdíj: Jedlicska Balázs (SÁI Beszterce lakótelepi tagiskola)

Horváth Ferenc különdíja: Deák Dávid (gólkirály)

Czene Gyula különdíja: Pilló Norbert (SÁI Kodály Zoltán Tagiskola)

Minden résztvevő csapatnak köszönjük a sportszerű versenyzést, a helyezetteknek és a különdíjazott tanulóknak gratulálunk !

(A tornáról és a díjátadásról készült képek a facebook (Létesítmény és Sport Nonprofit Kft. oldalon megtekinthetők)