Get Adobe Flash player

 

FUTSAL Diákolimpia IV. korcsoportos Városi Döntő

Salgótarjáni Városi Sportcsarnokban került megrendezésre 2017. november 22.-én a

IV. korcsoportos Futsal Diákolimpia Városi Döntője, melyet nyolc csapat részvételével a

Salgótarjáni Közművelődési Nonprofit Kft rendezett.

Képek az eseményről.

 

A résztvevő csapatok

1 Aba Sámuel Általános Iskola (Kazár)

2 Mocsári Antal Általános Iskola (Karancslapujtő)

3 SÁI Arany János Tagiskola

4 SÁI Beszterce Lakótelepi Iskola

5 SÁI Dornyay Béla Tagiskola

6 SÁI Kodály Zoltán Tagiskola

7 SÁI Petőfi Sándor Tagiskola

8 Uzoni Péter Gimnázium és Általános Iskola

A IV. korcsoportba tartozó 2003-2004-ben született fiú tanulók részére megrendezett tornát két négyes csoportban, körmérkőzéses formában bonyolítottak le, majd a csoportok második helyezett csapatai a bronzérem, csoport győztesek a bajnoki címért játszottak.

Csoportok, és eredmények:

A ’ Csoport                                                                                            ’B’ Csoport

Uzoni Péter Gimnázium és Általános Iskola                                           SÁI Petőfi Sándor Tagiskola

SÁI Kodály Zoltán Tagiskola                                                                    Aba Sámuel Általános Iskola

SÁI Dornyay Béla Tagiskola                                                                     SÁI Arany János Tagiskola

SÁI Beszterce Lakótelepi Iskola                                                               Mocsári Antal Általános Iskola

 

 

Uzoni –Kodály 2:1                       Petőfi- Kazár 0:8

Dornyay –Beszterce 2: 2             Arany- Karancslapujtő 6:3

Dornyay –Uzoni 9:0                     Arany- Petőfi : 11 :0

Beszterce –Kodály 10:0              Karancslapujtő -Kazár : 0-3

Uzoni-Beszterce 1:6                    Petőfi- Karancslapujtő : 3-3

Kodály-Dornyay 0:7                     Kazár- Arany 1-1

A bronzéremért:

Beszterce –Kazár 1: 6 (végeredménnyel zárult)

A döntő mérkőzés:

Dornyai –Arany 1 : 2 ( végeredménnyel zárult)

A torna végeredménye a következőképpen alakult.

I. Helyezett SÁI Arany János Tagiskola

II. Helyezett SÁI Dornyay Béla Tagiskola

III. Helyezett Aba Sámuel Általános Iskola (Kazár)

IV. Helyezett SÁI Beszterce Lakótelepi Iskola

V. Helyezett Uzoni Péter Gimnázium és Általános Iskola

VI. Helyezett Mocsáry Antal Általános Iskola (Karancslapujtő)

VII. Helyezett SÁI Petőfi Sándor Tagiskola

VIII. Helyezett SÁI Kodály Zoltán Tagiskola

Minden csapat oklevél, az I-IV. Helyezett csapatok érem díjazásban részesültek.

A torna győztese, az SÁI Arany János Tagiskola csapata képviseli városunkat a 2017. december 19-én Balassagyarmaton tartandó megyei döntőn !